היי, משהו שומע אותי!

חובבי "האלכימאי" של פאולו קואלו והסרט "סיינס" עם מל גיבסון וחואקין פיניקס, הבלוג הבא הוא בשבילכם.

זוכרים שסיפרתי לכם באחד הבלוגים הקודמים על "מלחמת הכוכבים" ורעיון קיומו של "הכוח", ושבהמשך אשתף אתכם בדברים מיוחדים שקרו לי במהלך החיים? אז היום אספר לכם על אירוע נוסף כזה.

אבל לפני כן אני שמח לשתף שבחוויה שלי יש יותר ויותר אנשים שמסכימים לשתף אודות "סימנים" שהם מקבלים ודברים מוזרים שקורים להם. זה יכול להיות כשמתבוננים בשעון ורואים סידור מיוחד של הספרות. למשל 23:32, או 22:22 וכו'. זה יכול להיות שחושבים על שיר והוא פתאום מתנגן ברדיו או כשחושבים על מישהו והוא או היא מתקשרים אליכם, דבר שקורה לי די הרבה עם אימא שלי.

באופן אישי אני מאמין ששום דבר לא קורה במקרה וזה שעדיין אין הסבר מדעי למשהו זה לא אומר שהוא לא יכול להתקיים, מה גם שיש מטפלים ואנשי רוח שיודעים להסביר נושאים אלו. אם תרצו תוכלו למצוא אותם. לכן, כשאני חווה משהו שהוא בגדר "סימן" אני מיד נותן לו תשומת לב מרבית, כי חשוב לי ללמוד מזה כמה שיותר, חוץ מזה שזה מדליק אותי.

המקרה המדובר, אחד ממקרים נוספים אחרים, התרחש לפני כ – 7 שנים, כשנדב בני היה בכיתה ו'. הוא ביקש להתחפש בפורים ל – SLENDER MAN. איזו שהיא דמות ללא פנים מתוך משחק. התחפושת כללה  גרביון לבן שלם מהראש לתוך החולצה (בלי חורים לעיניים או לפה). רכשתי לו גרביון כזה. אבל בתור אחד שלא מבין כ"כ במידות של גרביונים הסתבר שקניתי מידה קטנה מדיי לראש של נדב.

בערב שלפני פורים החלטתי שסוף סוף הגיע הזמן לחפש גרב בגודל נורמלי. אבל נחשו מה? בערב לפני פורים הסיכוי למצוא משהו כזה הוא נמוך. יצאתי מ"דלתא" מבואס מזה שדחיתי את הטיפול בנושא לרגע האחרון. הלכתי מהורהר ברחוב "הבנים" בהוד השרון כשלפתע חלפתי על פני אישה שדיברה בטלפון הנייד ואמרה בשיחה: "מה, זה קטן מדיי?", והתחילה ללכת. הייתי מופתע ונרגש כאחד.

באותו הרגע ההרגשה הייתה, שאמנם האישה הזו ניהלה שיחה עם משהו בטלפון, אבל שהדברים מיועדים ממש אליי. הלכתי אחריה, בעודה נכנסת לחנות אחרת ברחוב. כשהסתובבתי בחנות מצאתי על מדף גרב ניילון לבנה בגודל המתאים. סימן? מקריות? תחליטו אתם.

רצים לדעת איך לרתום לטובתכם את השימוש ב"סימנים", איך לדייק את האינטואיציה שלכם?

בכל פעם שקורה לכם משהו מוזר, שאתם מקבלים "סימן" או אפילו כשאתם קמים בבוקר לאחר שחלמתם חלום, תרשמו את כל הדברים האלה בפנקס או מחברת. זה יהדק את החיבור והתקשורת שלכם עם תת המודע ולאט לאט תוכלו להרגיש איך האינטואיציה שלכם יותר ויותר מדויקת.

ואילו סימנים אתם מקבלים?

אשמח לקרוא את תגובתכם

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר בכל שאלה

שיטות הטיפול שלי

מוזמנים לקרוא...

אנדומטריוזיס ובעיות פוריות

היום אני מבקש להציג לכן הנשים גישה ייחודית בנוגע לאנדומטריוזיס ובעיות פוריות, מצבים פיזיולוגיים אותם אני פוגש יותר ויותר אצל נשים שמגיעות אליי לקליניקה. וכשאני

קרא עוד »
Call Now Button
× אשמח לעזור
דילוג לתוכן