שירותים

לאורך שנותיי כמטפל הרגשתי שיש משהו מיוחד בעזרה לאנשים שמתמודדים עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם. נמשכתי לחקור וללמוד את הדבר הזה שמתנהג כמו מגיפה, למרות שמדובר במחלה שהיא לא מדבקת, ומשפיע במגוון דרכים, גם על האדם החולה וגם על הסובבים אותו.

הטיפול בחולי סרטן חיבר אותי לקריאה פנימית ואני מרגיש שכאן נמצאת השליחות שלי, שזה לא פחות מהייעוד שלי, לעזור בהתמודדויות השונות שהסרטן מזמן. ואני נמצא כאן בשבילכם.

תהליך ליווי פרטני לאדם שאובחן ומתמודד עם מחלת הסרטן

5 מפגשים בני שעתיים סה"כ 10 מפגשים
מטרת המפגשים לעזור לאדם החולה להתמודד עם קשת האתגרים שהוא פוגש - הפיזיים, המנטאליים והרגשיים.
עם מה יוצאים אחרי 5 מפגשים:כלים להפחתת סטרס ופעולה מתוך בהירות, בטחון ושקט פנימי. חיבור מעודכן ל"מי אני בתקופה הזאת ואיך אני יכול/ה להיעזר בזה כדי להתקדם קדימה מעתה ואילך". חיזוק מערכת החיסון וגיוס כוח הריפוי הפנימי, גם ע"י ניקוי השפעות אירועים וטראומות מהעבר.
אני תמיד כאן וזמין עבורכם תוך כדי ואחרי סדרת הטיפולים, להתייעצות טלפונית והתכתבות בווטסאפ. בהתאם לצורך ניתן יהיה להמשיך טיפול בפגישות בודדות בנות שעתיים כל אחת.

תהליך ליווי פרטני לקרוב משפחה של החולה (קרבה ראשונה)

5 מפגשים בני שעתיים
מטרת המפגשים לעזור לבן/ת המשפחה להתמודד עם מצב האדם החולה, עם יתר בני המשפחה ולהמשיך עם שגרת החיים (להמשיך לחיות).
עם מה יוצאים אחרי 5 מפגשים:הפחתת הסטרס והגברת השלווה, הבנה של מה נמצא בשליטתו/ה, מה לא ואיך לעבוד עם זה, כלים להתמודדות רגשית עם רצונות האדם החולה (במיוחד כשהם שונים מהרצונות של המטופל/ת, בן.ת המשפחה), איך להתמודד עם מגוון המצבים הרגשיים והרצונות של יתר בני המשפחה ואיך להמשיך עם שגרת החיים ומשימות היום יום, במקביל להתמודדות ומתן העזרה לאדם החולה.
אני תמיד כאן וזמין עבורכם תוך כדי ואחרי סדרת הטיפולים, להתייעצות טלפונית והתכתבות בווטסאפ. בהתאם לצורך ניתן יהיה להמשיך טיפול בפגישות בודדות בנות שעתיים כל אחת.

מפגש תמיכה של החולה ובני משפחתו (קרבה ראשונה)

מפגש חד פעמי של שעתיים - בבית הלקוח או בזום (אפשר לקיים את המפגש אצל אחד מבני המשפחה)
מטרת המפגש: לעזור לחולה עצמו
עם מה יוצאים אחרי המפגש:המפגש נועד לייצר תאום ציפיות ובהירות בתוך אי הוודאות המשפחתית, כדי להדק את השיתוף והסנכרון של המשפחה במתן העזרה לאדם החולה. המפגש מגביר את ההבנה בכל הקשור להתמודדויות ותחושותיו של החולה מול המשפחה והפוך, מכוון להלך רוח ועשייה שתומכת את התהליך אותו עובר החולה, יחד עם יצירת עוגנים להמשך שגרת החיים אצל בני המשפחה התומכים. הערה: מפגש משפחתי יוכל להתקיים לאחר 3 מפגשים עם האדם החולה.
בתקופת ההתמודדות שלכם אני תמיד כאן וזמין עבורכם להתייעצות טלפונית והתכתבות בווטסאפ.

טיפול בפעוט חולה סרטן (גילאים 0-6 חודשים)

5 מפגשים (טיפול משולב להורים עם הפעוט)
פגישה ראשונה בת שעתיים -
מפגש ראשון עם 2 ההורים בלבד.
מטרת המפגש: שיחת אבחון וטיפול שכולל הצפת האתגרים הזוגיים וההוריים, מתן דגשים לעבודה פנימית (מנטאלית, רגשית ותפקודית) וטיפול ריברסינג.
4 מפגשים בני שעה: פגישה עם אחד ההורים או שני ההורים, כשרק אחד מהם עובר טיפול. המפגשים משלבים שיחה וריברסינג של חצי שעה – הורה והפעוט.
מטרת המפגשים: לאפשר ולחולל השפעה של כוח הריפוי ההורי על הפעוט. עם מה יוצאים אחרי 6 המפגשים: כלים להפחתת סטרס ופעולה מתוך בטחון ושקט פנימי. חיבור מעודכן ל"מי אני בתקופה הזאת ואיך אני יכול/ה להיעזר בזה כדי להתקדם מעתה ואילך", ניקוי השפעות אירועים וטראומות עבר, וע"י כך חיזוק של מערכת החיסון וגיוס כוח הריפוי הפנימי של הפעוט.
אני תמיד כאן וזמין עבורכם תוך כדי ואחרי סדרת הטיפולים, להתייעצות טלפונית והתכתבות בווטסאפ. בהתאם לצורך ניתן יהיה להמשיך טיפול בפגישות בודדות בנות שעה כל אחת – הורה ופעוט.

מפגש תמיכה לחולי סרטן ומשפחותיהם - בארגונים, מקומות עבודה, מועצות אזוריות ועיריות

מטרת המפגש: מתן לגיטימציה למצב הרגשי, לשתף ולחשוף לחולים ובני המשפחה ידע שמרחיב את אפשרויות בחירה בהתמודדויות הרגשיות והפיזיות השונות, וע"י כך מתן תקווה ומוטיבציה לבחור בעצמם ובדרך שמדויקת להם להתמודד ולהחלים.
מה עושים במפגש כזה -
הדהוד של סיטואציות והתמודדויות רגשיות (חוסר שליטה, סערת רגשות קיצונית, תלות בגורמים חיצוניים, מחשבות על מפגש עם המוות, להפוך לנטל על קרובי משפחה ואחרים וכו'), אפשרות להביא עדויות לסיפורי הצלחה מעוררי השראה ומתן כלים להמשך ההתמודדות: מותר לכם לבחור בעצמכם, מותר להגיד לא, מותר לבקש עזרה, מותר לנוח. וכן, מה זה חכמת הגוף וטיפים לגיוס כוח הריפוי הפנימי. מדיטציה או דמיון מודרך בקבוצה ואפשרות לתרגול ריברסינג (תלוי בכמות המשתתפים ובמקום בו מתקיים המפגש)

Call Now Button דילוג לתוכן