סדנאות למטפלים ומאמנים ללימוד השיטה "הקשבה אקטיבית לשחרור כאבים™"

אם אתם מטפלים בבעיות גוף-נפש בשיטות שונות, אם אתם מאמנים ומובילים אנשים בתהליכים פרטניים, אני מזמין אתכם להוסיף טכניקה ייחודית לארגז הכלים שלכם. הסדנה הבאה בדיוק בשבילכם.
מדובר בשפה ייחודית שמאפשרת להגיע למקור של כאבים ושל סימפטומים גופניים שונים ומאפשרת להפחית כאבים במהירות באמצעות ריפוי רגשי עמוק. אנשים שונים אומרים "אני צריך להקשיב לגוף שלי" רק כאשר הם חווים קושי או ירידה במצב הבריאותי שלהם. בסדנה אני מלמד כיצד ניתן ממש לשוחח עם הגוף ולא רק להקשיב לו.

 

הסדנה כוללת את התכנים הבאים:

א. הסבר על חוכמת הגוף, הגורמים להופעתם של בעיות בריאות שונות ודרכים שונות להתגבר עליהם.

ב. הדגמה חיה של השיטה "הקשבה אקטיבית לשחרור כאבים™".

ג. לימוד השיטה ותרגולה.

מדובר בסדנה בת 2 מפגשים. עם סיומה, יוכלו משתתפי הסדנה להשתמש בשיטה במסגרת התהליכים שהם מבצעים עם המטופלים / המאומנים שלהם.

הערה: סדנה זו אינה מסמיכה לטיפול ולאימון אלא מאפשרת לימוד של כלי נוסף למי שכבר הוסמך לטיפול ואימון בבתי הספר והמכללות המוכרות בארץ ובחו"ל.

 

הרצאות וסדנאות לארגונים ואנשים פרטיים.

הרצאות ליום האשה, הרצאות וסדנאות העשרה במסגרת פעילות חברתית ופעילות גיבוש בארגונים ובמקומות עבודה, ערבי זוגות / נשים ועוד.
אני מקיים פעילות מיוחדת וחוויתית המותאמת באופן אישי למזמין ההרצאה ולקהל היעד. "הדרך אל האושר", "פריצת גבולות האפשר בעבודה ובעסקים", חשיבה מודרנית מחוץ לקופסה, מחשבה יוצרת מציאות במובן המעשי, מפגשי העצמה אישית ועוד, כל אלו הם נושאים שאני מדבר עליהם בסדנאות ובהרצאות שלי. אלמנט מרכזי בכל אירוע כזה הוא היכולת של כל אחד להשתמש בצורה מדויקת באחד האיברים המדהימים שיש לנו – "מוח".

בין אם מדובר בסדנה של מספר מפגשים ובין אם מדובר בהרצאה של מפגש אחד, מדובר במפגשים חוויתיים הכולל סרטים, סימולציות והפעלות, בהם לוקחים המשתתפים חלק פעיל.

 

התכנים בהרצאות ובסדנאות כוללים:

א. כיצד קובע אדם מה אפשרי ומה לא אפשרי בחייו.

ב. כיצד השימוש בחושים מקדם או מעכב את ההתפתחות האישית.

ג. כיצד יכול כל אחד להשיג גישה לשפה של המחשבות ולהשתמש בה בכדי לדייק את העשיה שלו, להרגיש ולתפקד כמו שהוא רוצה.

ד. איך הבריאות והקשבה מדויקת ל"חכמת לגוף" יכולים לשמש ככלי מעשי בבחירת נתיב ההתקדמות בחיים.

ה. דרכים חדשות לרפואה מונעת אצל ילדים.

 

Call Now Button
× אשמח לעזור
דילוג לתוכן