בריאות ומניעת מחלות בעידן הקורונה ובראיה הוליסטית

כשמדברים על "עידן הקורונה" אנחנו לא רק מדברים על העת הזו, בה מתמודד כל העולם עם מגפה שטרם נלמדה עד הסוף ושאת השלכותיה אנחנו רחוקים עדיין מלהבין. אנחנו מדברים על עידן חדש בהתמודדות עם יכולתה של מגפה להפתיע עולם שלם ביכולת ההדבקה וההתפשטות שלה ובוחנת את יכולת ההתמודדות האישית, המשפחתית והחברתית עם מחלה שכל אחד חווה אותה באופן שונה. חלק חווים אותה כמחלה שכיחה כמו שפעת, חלק נמצאים בסכנת חיים ואף מתים ממנה וחלק הם רק נשאים שלא מרגישים ולו סימפטום אחד.

להמשך קריאה >>

 

כיצד פועל גופנו וכיצד נסייע לו להישאר מאוזן ובריא

גוף האדם הוא דבר חי. מתרחשים בו כל הזמן דברים באופן טבעי ואוטומאטי, גם בלי שהאדם חושב עליהם או שם אליהם לב. זה כולל את פעימות הלב, זרימת הדם, נשימה ועוד. הדבר הזה שעוזר לגוף לעשות את כל הפעולות הנפלאות נקרא "חוכמת הגוף".

להמשך קריאה >>

 

פיברומיאלגיה – טיפול מהמקור הרגשי

ומה אם הכאב או המחלה הם לא בעיה? מה אם בעיה פיזיולוגית היא בעצם השתקפות של האופן שבו האדם חווה את העולם, השתקפות של צורת החשיבה שלו?| גישה זו, בנוגע לסיבות הופעתן של מחלות שונות והקשר המתבהר בין בעיה גופנית וחוויה מנטאלית-רגשית, הולכת וצוברת תאוצה ובאה יותר ויותר לידי ביטוי גם בקרב אנשים שונים מתחום הרפואה והמדע.

להמשך קריאה >>

 

אנדומטריוזיס ובעיות פוריות

היום אני מבקש להציג לכן הנשים גישה ייחודית בנוגע לאנדומטריוזיס ובעיות פוריות, מצבים פיזיולוגיים אותם אני פוגש יותר ויותר אצל נשים שמגיעות אליי לקליניקה.
וכשאני כותב ייחודית, אני מתכוון שאני מבקש לספר איך מצבים פיזיולוגיים אלו באים לידי ביטוי דרך "המשקפיים" של הטיפול הרגשי-מנטאלי בו אני נוקט.

להמשך קריאה >>

 

 

Call Now Button
× אשמח לעזור
דילוג לתוכן