הרצאות וסדנאות

"כשגוף ונפש נפגשים" - הרצאה לקהל הרחב ולארגונים

מטרת ההרצאה: להנגיש ידע שימושי אודות הקשר שקיים בין המצב הרגשי של האדם (מתח, חרדה, עלבון, תסכול וכו') לבין המצב הפיזיולוגי שלו, איך יכול כל אחד ללמוד להשתמש בידע הזה, ומה המשמעות הפרקטית של גיוס כוח הריפוי הטבעי שקיים בגוף שלנו, במצבים פיזיולוגיים שונים ובמניעת מחלות.
על מה נדבר בהרצאה: כיצד השפיעה האבולוציה על החכמה שקיימת בגוף האדם, מהי בריאות במובן הרחב של המילה, מהי הקשבה מדויקת ל"חכמת לגוף" וכיצד כל אלו יכולים לשמש ככלי מעשי בבחירת נתיב ההתקדמות בחיים. מדובר בפעילות חוויתית בהשתתפות הקהל.
הערה: משך ההרצאה בין 60-90 דקות (בהתאם לאילוצי מזמין ההרצאה) והיא מתאימה ליום האישה, כהרצאה במסגרת פעילות חברתית או גיבוש בארגונים ובמקומות עבודה, ערבי זוגות / נשים, חוג בית ועוד.

סדנת ריברסינג לגיוס כוח הריפוי הטבעי

מטרת ההרצאה: לחשוף את הקהל לידע המאפשר לכל אחד להיות המומחה של עצמו, של הגוף שלו, של ההצלחה והבריאות שלו. כל זאת באמצעות ידע שימושי אודות הקשר שקיים בין המצב הרגשי של האדם (מתח, חרדה, עלבון, תסכול וכו') לבין מצבו הפיזיולוגי, כשגולת הכותרת של הסדנה היא תרגול "ריברסינג" – אחד הכלים הכי משמעותיים ועמוקים שקיימים היום בעולם הטיפול ההוליסטי.
על מה נדבר בהרצאה: כשאנחנו חותכים סלט ונחתכים באצבע, אנחנו יודעים שהחתך ייסגר. היכולת של הגוף לרפא חתכים ופצעים קשורה באותה חכמת גוף שגורמת ללב שלנו לפעום כשאנחנו ישנים, לאוכל להתעכל ועוד. ניתן לומר שהמהות של הגוף זה "חיים" וכל זה תוצאה של אבולוציה רבת שנים. אז אם הגוף כל כך חכם, עם ניסיון כה רב, מה משפיע על הופעתם של קשיים, מצבים רגשיים ובעיות פיזיולוגיות שונות? בסדנה אסביר מה כל זה אומר והכי חשוב - מה כל אחד יכול לעשות עם הידע הזה. ואיך תרגול ריברסינג יכול לעזור לשפר את איכות החיים והבריאות.
הערה: משך הסדנה הוא בין 2-3 שעות והיא מתאימה למשפחות, קבוצות מאורגנות ולקהל הרחב.

הרצאה לחולי סרטן ומשפחותיהם - בארגונים, מקומות עבודה, מועצות אזוריות ועיריות

מטרת ההרצאה: לאפשר לארגון / מקום עבודה / עירייה לשים את חולי הסרטן ובני משפחותיהם במרכז. מתן לגיטימציה למצב הרגשי, לשתף ולחשוף לחולים ובני המשפחה ידע שמרחיב את אפשרויות בחירה בהתמודדויות הרגשיות והפיזיות השונות, וע"י כך מתן תקווה ומוטיבציה לבחור בעצמם ובדרך שמדויקת להם להתמודד ולהחלים.
על מה נדבר בהרצאה: הדהוד של סיטואציות והתמודדויות רגשיות (חוסר שליטה, סערת רגשות קיצונית, תלות בגורמים חיצוניים, מחשבות על מפגש עם המוות, להפוך לנטל על קרובי משפחה ואחרים וכו'), אפשרות להביא עדויות לסיפורי הצלחה מעוררי השראה ומתן כלים להמשך ההתמודדות: מותר לכם לבחור בעצמכם, מותר להגיד לא, מותר לבקש עזרה, מותר לנוח. וכן, מה זה חכמת הגוף וטיפים לגיוס כוח הריפוי הפנימי. אפשרות למדיטציה או דמיון מודרך בקבוצה ואפשרות לתרגול ריברסינג (תלוי בכמות המשתתפים ובמקום בו מתקיים המפגש)
הערה: משך ההרצאה בין 60-120 דקות (בהתאם לאילוצי מזמין ההרצאה)

Call Now Button
× אשמח לעזור
דילוג לתוכן