דמיון מודרך ו – NLP הם כלים המושתתים על ההבנה כי לבני האדם ישנם דפוסי התנהגות החוזרים על עצמם. ניתוח דפוסים אלה הביא לפיתוח מודל תקשורת המאפשר לאדם לזהותם ולבצע למידה חדשה של דפוסי חשיבה והתנהגות. היכולת לדמיין סיטואציה כללית או אירוע בעתיד באמצעות דמיון מודרך, יחד עם השימוש במודל השיחה של ה – NLP, סוללים את הדרך לשינוי תודעתי תוך שימוש מדויק באיבר המדהים שלנו – "המוח".

 

מדובר בשיטת אימון וטיפול שפותרת את הבעיות שעמן מתמודד האדם ברמת המודעות ומציעה גם ריפוי ברמה הרגשית, המחשבתית והפיזית. כל זאת מתוך ההבנה כי במסגרת השימוש בדמיון מודרך ו–NLP, כל אשר מתרחש ברמה הרגשית והמחשבתית הוא גם בעל השפעה ניכרת על המצב הפיזי של האדם. ומכיוון שטכניקות בדמיון מודרך ו–NLP מבוססות על העבודה עם עולמו הפנימי של האדם, מדובר בתהליך אשר לו השפעות עמוקות וארוכות טווח.

 

עם הנסיון שצברתי, ומתוך ההצלחה של תהליכים ואלמנטים שונים מתוך ה – NLP, פיתחתי טכניקה חדשה שקראתי לה "הקשבה אקטיבית" – אימון לשחרור כאבים™. באמצעותה אני מסייע למטופלים שלי ליצור תקשורת ייחודית עם "חוכמת הגוף" ותת המודע. המשמעות של תקשורת זו היא שניתן ממש לשוחח עם הגוף ולא רק להקשיב לו.

 

בשיחה כזו ניתן להגיע למקור הרגשי של הכאב ובאמצעותה ניתן להבין מה המסר של "חוכמת הגוף" שמגיע דרך הכאב. תהליך זה, בשילוב טיפול בשטיפה אנרגטית, ריברסינג ובתמציות פרחי באך, יוצר מענה מדויק, עמוק ושלם יותר לבעיות בריאות שונות, תוך טיפול במימד המנטאלי-רגשי, שמהווה המקור למצב הפיזיולוגי של המטופלים.

 

שטיפה אנרגטית, שיטה אותה פיתח ד"ר נאדר בוטו, היא דרך ממוקדת ומהירה להגעה למקור הרגשי של בעיות פיזיולוגיות שונות. מתוך הנחת יסוד שרגשות קשים ומחלות מהווים חסימות אנרגטיות שמשפיעות על המצב הפיזיולוגי של האדם, התפתחה שיטה זו, שהיא טיפול במגע באזורים המוגדרים ע"י הצ'קראות ומטרתה שיחרור חסימות רגשיות וחידוש הזרימה האנרגטית בגוף האדם.

 

ריברסינג (Rebirthing – להיוולד מחדש) היא שיטת טיפול המבוססת על תרגול עם נשימה מודעת (מעגלית), שמטרתה לשחרר בעיות רגשיות, מתחים וטראומות ולאפשר שינוי דפוסי התנהגות ואיכות חיים. השיטה מתבססת על ההנחה שעניינים רגשיים רבים נובעים מחוויות מודחקות מתקופות שונות, היוצרות "חסימות רגשיות", שתהליך הנשימה המעגלית מאפשר את שחרורם.

 

38 תמציות פרחי באך, אשר פותחו בראשית המאה הקודמת ע"י ד"ר אדוארד באך, הינן תמציות שמופקות מפרחים וצמחים שונים. ד"ר באך טען כי לצמחים תדר אנרגטי מאוזן והם בעלי תכונות הקיימות גם בנפש האדם. שימוש בתדרים ואנרגיות אלו יוצר מעין אפקט של המסת הסימפטומים הרגשיים והפיזיולוגיים ומאפשר לאדם להגיע לאיזון מחודש.

 

 

 

 

Call Now Button
× אשמח לעזור
דילוג לתוכן