אודותיי

אני נשוי לקרן אהובתי ויש לנו 3 ילדים – עומר, נדב וזיו. הילדים הם ללא ספק האושר הגדול והדבר הכי מדהים שיש לנו.

 

בתקופת ילדותי הרגשתי רוב הזמן שאני פועל מתוך הכתבה וציפייה של הוריי ושיש לי מעט שליטה על חיי. אבי היה איש צבא ושירת רחוק מהבית ואימי הייתה עקרת בית שטיפלה בי ובארבעת אחיי ואחיותיי. מתוך חיפוש אחר הקשבה והערכה התפתחתי להיות משהו שמבקש למשוך תשומת לב ושנלחם על דעותיו.

 

בצבא הרגשתי שאני עובר שינוי גדול. זו הייתה הפעם הראשונה שבאמת בחרתי את הדרך שלי. שרתי בצה"ל במשך 23 שנים כלוחם ומפקד ביחידות שדה ובתפקידי מטה. בשנים האחרונות של שרותי הקדשתי תשומת לב מיוחדת לשילוב נכון יותר מבחינתי של השרות הצבאי עם חיי המשפחה ואז גם נחשפתי לנושא ה – NLP. לימוד השיטה, יחד עם השינויים האישיים שחוויתי תוך כדי הלימוד, ובהם גם ריפוי מלא של אלרגיה ואסטמה שליוו אותי במשך שנים רבות, הביאו אותי לבחור בכלי זה כדרך לסייע לאחרים לשפר את איכות חייהם.

 

לאחר שצברתי ניסיון הבנתי שכדי לאפשר לעוד אנשים להינות מטיפול שהוא מדויק עבורם, נכון יהיה שאוסיף כלים נוספים לארגז הכלים הטיפולי שלי. בחרתי ב"שטיפה אנרגטית" וב"פרחי באך" כדרכים נוספות שבאמצעותם המענה למטופלים שלי יהיה יותר רחב ושלם.

 

כך יוצא שההיכרות שלי עם הדינאמיקה שבמסגרת היררכית גדולה, יחד עם העיסוק הנוכחי שלי, מאפשרים לי להעניק לכם הכוונה בהתאמה אישית.

 

ניתנת לכם כאן הזדמנות ייחודית, לעצור, להגדיר מה אתם באמת רוצים מעצמכם, בכל תחום ורמת עומק ולאחר תהליך קצר מועד תוכלו לצאת מצוידים לדרך חדשה.

 

לצפייה בתעודות לחצו על התמונה הרצויה: